УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Про компанію
Про компанію

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» засноване в липні 2012 р, в серпні зареєстроване як фінансова установа. За 2012-2020 роки компанією отримано 32 ліцензій на право здійснення страхової діяльності (21 добровільних та 11 обов'язкових), створена методологічна база. Активна операційна діяльність компанії розпочалася з грудня 2012 р.

У 2013-2020 рр. компанія пройшла акредитацію в НАК «НАДРА УКРАЇНИ», внесена до переліку страховиків України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн ЄС/Шенгенської угоди, відповідно до вимог ст. 15 Візового кодексу ЄС та Рішення Ради ЄС 200417 EG.

Компанія має успішний багаторічний досвід роботи з юридичними особами - учасниками тендерних закупівель таких замовників як ПАТ «Укрзалізниця», ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО», ДП «Український державний центр радіочастот», відділи освіти державних адміністрацій, муніципальні установи обласних і міських рад, військові частини , інші державні та комерційні підприємства України в частині надання страхової гарантії в системі PROZORRO.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» - високотехнологічна компанія, яка може запропонувати перспективні фінансові технології та співпрацю з юридичними особами, банківськими установами, туристичними компаніями, інші нестраховими посередниками.

У 2018 році компанія здійснила запуск онлайн продажів через веб-сайт, і відтепер клієнти Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» можуть здійснювати придбання полісів зі знижкою в будь-якому місці, витрачаючи на це мінімум часу.

З 2018 р. Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснює запуск кампаній в рекламних засобах Google Ads та на корпоративній сторінці соціальних медіа facebook.pngFacebook.

У 2018 компанія стала членом асоціації асоціації "Страховий бізнес" - об'єднання учасників страхового ринку.

У 2019 р. компанією була розроблена і впроваджена Комплексна інформаційна система «Prestige Insurance», яка забезпечує фронт і бек-офісний супровід договорів страхування.

Компанія плідно співпрацює з клієнтами в напрямку фінансово-економічного консалтингу з ТОВ «Інститут фінансових рішень» і надає наступні послуги: підбір банківської установи-партнера, податкове та фінансово-економічне планування, управлінський облік, навчання персоналу, науково-дослідні роботи з економічних питань та т.д.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» є страховим посередником по реалізації полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) і полісів Міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка". Компанія успішно співпрацює з страховиками України, зокрема: ТДВ СК «Альфа-Гарант», ПАТ "НАСК «ОРАНТА», ТДВ "СК «КРЕДО», ПрАТ «УСК «Княжа», ПАТ «СК «ПЗУ», ПАТ «СК «УСГ»та іншими.

Обсяг страхових премій Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» за 2019 рік склав 44,4 млн. грн., що на 65,0% або 17,5 млн. грн. більше, ніж за 2018 рік.

Структура страхового портфелю Компанії за результатами 2019 року є наступною: на страхування майна припадає 80,2 %, страхування відповідальності – 11,0 %, страхування вантажів – 6,8 %, особисте та туристичне страхування – 2,0 %. Такі показники свідчать про диверсифікованість страхового портфелю, чітке планування та виконання компанією стратегічних цілей. Страхові відшкодування за 2019 рік склали 9,1 млн. грн., що більше аналогічного показника за 2018 рік на 52,3 % або 3,1 млн. грн. Рівень збитковості склав 20,6 %.

Істотно зросли обсяги реалізації за каналом онлайн-продажів. Якщо у 2018 р. через сайт було укладено договорів страхування на суму 12,9 тис. грн. (понад 60 договорів), то у 2019 р. цей показник сягнув 73,5 тис. грн. (понад 300 договорів), демонструючи приріст 469,8 %.

Через партнерський канал продажів Компанія реалізує поліси обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), страхування наземного транспорту (автоКАСКО), поліси Міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», а також укладає договори інших видів страхування. Так, обсяг страхових премій за полісами, що реалізує Страхова компанія «ПРЕСТИЖ», за 2019 рік зріс на 14,2% або 1,4 млн. грн. порівняно з 2018 роком. Зокрема, з ОСЦПВ обсяг страхових премій склав 10,3 млн. грн. (понад 13 тис. полісів), із них за електронними полісами – 124,0 тис. грн. (понад 100 полісів), «Зелена картка» - 601,6 тис. грн. (понад 400 полісів).

Компанія є орієнтованою на роботу з юридичними особами. За статусом страхувальника 73,2 % страхових премій припадає на платежі від юридичних осіб, решта 26,8% - на фізичних осіб.

Станом на 31.03.2020 р. страхові резерви компанії склали 1 961,0 тис. грн., активи компанії – 36 427,0 тис. грн., власний капітал – 25 065,0 тис. грн. Фактичний запас платоспроможності становить 24 314,0 тис. грн. і перевищує нормативний в 3,5 рази, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

 

pdf.png Інформація про компанію, 106 kB

 

pdf.png Відомості про власників істотної участі, 239 kB

 

pdf.png Відомості про склад Наглядової ради та Правління, 80 kB

 

pdf.png Інформація про відокремлені структурні підрозділи, 432 kB

 

pdf.png Перелік страхових послуг за видами страхування, 232 kB