укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Про компанію
Про компанію

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ПРЕСТИЖ" заснована в липні 2012 p., в серпні зареєстрована як фінансова установа. Надалі в 2012-2016 pp. отримано вісімнадцять ліцензій на право здійснювати страхову діяльність (11 добровільних та 7 обов'язкових), створена методологічна база. Активна операційна діяльність почалась з грудня 2012 р.

В 2013-2017 pp. компанія пройшла акредитацію в ПАТ НАК "НАДРА УКРАЇНИ", внесена до переліку страховиків України, що отримали ліцензії для реалізації страхових медичних полісів (для подорожей у країни ЄС).

ПрАТ "СК "ПРЕСТИЖ" - високотехнологічна компанія і в змозі запропонувати передові фінансові технології та співпрацю з юридичними особами, банківськими установами, туристичними компаніями, іншими не страховими посередниками.

Компанія плідно співпрацює з клієнтами в напрямку фінансово-економічного консалтингу з ТОВ "Інститут фінансових рішень" та надає такі послуги: підбір банківської установи-партнера, податкове та фінансово-економічне планування, управлінський облік, навчання персоналу, науково-дослідні роботи з економічних питань тощо.

За наявності добровільних видів страхування ПрАТ "СК "ПРЕСТИЖ" уклала договори співпраці з обов'язкових видів страхування зі страховиками України та надає послуги партнерів, зокрема: ПрАТ "УСК "КНЯЖА ВІЄННАІНШУРАНС ГРУП", "Колоннейд Україна", ТДВ СК "Альфа-Гарант", ПрАТ "СК "ЕКСПО-СТРАХУВАННЯ", ПрАТ "СК "КРЕМІНЬ", ПрАТ "СК "Київський страховий дім", ПрАТ "СК "Здорово",  та іншими.

У планах до кінця 2018 р. розширити присутність Компанії в обласних центрах України, де наявні канали продажу та клієнти,  реалізувати онлайн-продаж договорів страхування через веб-сайт компанії а також впровадити медичні проекти.

 

pdf.png Інформація про компанію, 449 kB

 

pdf.png Відомості про власників істотної участі, 4330 kB

 

pdf.png Відомості про склад Наглядової ради та Правління, 60 kB

 

pdf.png Інформація про відокремлені структурні підрозділи, 101 kB