укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Про компанію
Про компанію - розкриття інформації

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» - високотехнологічна компанія, яка може запропонувати фінансові технології та співпрацю з юридичними особами, банківськими установами, туристичними компаніями та іншими нестраховими посередниками.

СЛОГАН КОМПАНІЇ: МИ ЗАХИЩАЄМО ВАШІ МРІЇ!

 

aboutCompany.png

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» засноване в липні 2012 р., в серпні зареєстроване як фінансова установа. За 2012-2021 роки компанією отримано 25 ліцензій на право здійснення страхової діяльності (14 добровільних та 11 обов'язкових), а 22.04.2024 року, компанією було отримано від НБУ ліцензію на здійснення діяльності із страхування (пряме страхування та вхідне перестрахування) на 14 класів страхування. Створена методологічна база компанії, налічує більше 50 страхових продуктів.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» надає страхові послуги з урахуванням поточної безпекової ситуації, правил комендантської години та дотримання норм повітряних тривог. Компанія виконує взяті на себе зобов’язання за укладеними договорами згідно з їх умов.

У 2021 році Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» розробила програму добровільного страхування подорожуючих іноземців Україною на випадок інфікування COVID-19 для безпечного перебування гостей нашої країни на території України. Для зручності оформлення договору страхування було розроблено та впроваджено даний продукт на сайт компанії, для зручного оформлення договору онлайн з будь-якої країни. На сайті компанії також було додано оформлення обов'язкове страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам Онлайн та обов’язкове страхування відповідальності громадян, що мають у власному чи іншому законному володінні зброю. За партнерським каналом, компанія розробила та впровадила оформлення договорів обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країни — члена Ради бюро системи автострахування «Зелена картка» та обов'язкове страхування  цивільно-правової  відповідальності  власників наземних транспортних засобів.

Компанія активно впроваджує онлайн продажі на сайті компанії основних роздрібних страхових продуктів.

З 2013 року по теперішній час компанія акредитована в НАК «НАДРА УКРАЇНИ», внесена до переліку страховиків України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн ЄС/Шенгенської угоди, відповідно до вимог ст. 15 Візового кодексу ЄС та Рішення Ради ЄС 2004/17/EG. Додатково в 2020 році було розроблено та впроваджено туристичне страхування за опцію Covid-19, яка покриває ризики захворювання при подорожуванні за кордоном на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Компанія має успішний багаторічний досвід роботи з юридичними особами - учасниками тендерних закупівель таких замовників як ПАТ «Укрзалізниця», ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО», ДП «Український державний центр радіочастот», відділи освіти державних адміністрацій, муніципальні установи обласних і міських рад, військові частини, інші державні та комерційні підприємства України в частині надання страхової гарантії в системі PROZORRO.

У 2018 році компанія здійснила запуск онлайн продажів через веб-сайт, і відтепер клієнти Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» можуть швидко здійснювати придбання полісів в будь-якому місці.

З 2018 р. Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснює запуск кампаній в рекламних засобах Google Ads, Google Business, Facebook Business Suite, Facebook Ads Manager та на корпоративних сторінках соціальних медіа facebook.pngПрАТ "Страхова компанія "ПРЕСТИЖ" у Instagram та ПрАТ "Страхова компанія "ПРЕСТИЖ" у LinkedIn.

З 2018 по 2021 рік компанія була членом асоціації "Страховий бізнес" - об'єднання учасників страхового ринку.

У 2019 р. компанією була розроблена і впроваджена Комплексна інформаційна система «Prestige Insurance», яка забезпечує фронт- і бек-офісний супровід договорів страхування.

Компанія плідно співпрацює з клієнтами в напрямку фінансово-економічного консалтингу з ТОВ «Інститут фінансових рішень» і надає наступні послуги: підбір банківської установи-партнера, податкове та фінансово-економічне планування, управлінський облік, навчання персоналу, науково-дослідні роботи з економічних питань та інші аутсорсингові фінансові послуги.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» є страховим посередником по реалізації полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) і полісів Міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка". Компанія успішно співпрацює із страховиками України, зокрема: ПАТ "НАСК «ОРАНТА», ТДВ "СК «КРЕДО», ПАТ «СК «ПЗУ», ПАТ «СК «УСГ», ПрАТ «СК «Європейський страховий альянс» та іншими.

За результатами страхової діяльності 2023 року, обсяг страхових премій Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» склав: 98,89 млн грн, за партнерським каналом Компанія зібрала 15,3 млн грн, що в загальному 114,18 млн грн. Виплачені страхові відшкодування за 2023 рік склали 16,68 млн грн, рівень виплат становить 16,87 %.

Структура страхового портфелю Компанії за результатами 2023 року є наступною: на страхування майна припадає – 53,97%, страхування відповідальності – 11,43%, страхування вантажів – 15,77%, особисте страхування – 0,43%, вхідне перестрахування – 2,74%, страхування інших видів 2,27%, за посередницьким каналом: страхування – ОСЦПВ 11,11%, Зелена картка – 1,92% та Каско – 0,37%.

За партнерським каналом продажів Компанія реалізує поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), страхування наземного транспорту (авто-КАСКО), поліси Міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», а також укладає договори інших видів страхування. Так, сума страхових премій за полісами, що реалізує Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» як посередник, за 2023 рік становить 15,30 млн грн в тому числі, з ОСЦПВ – 12,68 млн грн або 9,6 тис. полісів (в 2022 р. – 8,20 млн грн або 7,7 тис полісів), із них за електронними полісами – 11,07 млн грн, понад 7,8 тис. полісів, або 87,3 % від загальної кількості укладених договорів ОСЦПВ, «Зелена картка» - 2,19 млн грн або 627 полісів, авто-КАСКО – 420,73 тис. грн.

Компанія є орієнтованою на роботу з юридичними особами. За статусом страхувальника 78,54 % страхових премій припадає на платежі від юридичних осіб, на перестрахувальників – 4,09 %, решта 17,37 % - на фізичних осіб.

Страхові резерви компанії склали 10 554,8 тис. грн, активи компанії – 103 519,3 тис. грн, власний капітал – 78 732,8 тис. грн., зареєстрований статутний капітал компанії становить 49 000,0 тис. грн та відповідає вимогам нового Закону України “Про страхування”. Фактичний запас платоспроможності становить 78 302,6 тис. грн і перевищує нормативний в 5,63 рази, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

 

pdf.png Розкриття інформації про ПрАТ "СК "ПРЕСТИЖ" згідно з вимогами законодавства України, 1546 kB

 

pdf.png Структура власності, відомості про остаточних ключових учасників та відомості про власників істотної участі станом на 01.01.2024 р., 2173 kB

 

f_pdf Структура власності, відомості про остаточних ключових учасників та відомості про власників істотної участі станом на 01.01.2024 р. (КЕП), 638 kB

 

pdf.png Відомості про склад Наглядової ради та Правління, 388 kB

 

pdf.png Інформація про відокремлені структурні підрозділи, 587 kB

 

pdf.png Перелік страхових послуг за видами страхування, 7067 kB

 

pdf.png Перелік осіб, які надають посередницькі послуги в іншій формі, 330kB

 

pdf.png Свідоцтво на торгівельну марку - слоган компанії - "Ми захищаємо Ваші мрії!", 1,24 MB

 

pdf.png Перелік осіб, які надають посередницькі послуги

 

pdf.png Положення про використання електронного підпису та електронної печатки, 399 kB

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти