укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Про компанію
Про компанію - розкриття інформації

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» - високотехнологічна компанія, яка може запропонувати фінансові технології та співпрацю з юридичними особами, банківськими установами, туристичними компаніями та іншими нестраховими посередниками.

СЛОГАН КОМПАНІЇ: МИ ЗАХИЩАЄМО ВАШІ МРІЇ!

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» засноване в липні 2012 р., в серпні зареєстроване як фінансова установа. За 2012-2021 роки компанією отримано 32 ліцензій на право здійснення страхової діяльності (15 добровільних та 17 обов'язкових), створена методологічна база, яка налічує більше 50 страхових продуктів. Активна операційна діяльність компанії розпочалася з грудня 2012 р.

У 2021 році Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» розробила програму добровільного страхування подорожуючих іноземців Україною на випадок інфікування COVID-19 для безпечного перебування гостей нашої країни на території України. Для зручності оформлення договору страхування було розроблено та впроваджено даний продукт на сайт компанії, для зручного оформлення договору онлайн з будь-якої країни. На сайті компанії також було додано оформлення обов'язкове страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам Онлайн та обов’язкове страхування відповідальності громадян, що мають у власному чи іншому законному володінні зброю. За партнерським каналом, компанія розробила та впровадила оформлення договорів обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країни — члена Ради бюро системи автострахування «Зелена картка» та обов'язкове  страхування  цивільно-правової  відповідальності  власників наземних транспортних засобів.

Компанія активно впроваджує онлайн продажі на сайті компанії основних роздрібних страхових продуктів.

У 2013-2020 рр. компанія пройшла акредитацію в НАК «НАДРА УКРАЇНИ», внесена до переліку страховиків України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн ЄС/Шенгенської угоди, відповідно до вимог ст. 15 Візового кодексу ЄС та Рішення Ради ЄС 2004/17/EG. Додатково в 2020 році було розроблено та впроваджено туристичне страхування за опцію Covid-19, яка покриває ризики захворювання при подорожуванні за кордоном на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Компанія має успішний багаторічний досвід роботи з юридичними особами - учасниками тендерних закупівель таких замовників як ПАТ «Укрзалізниця», ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО», ДП «Український державний центр радіочастот», відділи освіти державних адміністрацій, муніципальні установи обласних і міських рад, військові частини, інші державні та комерційні підприємства України в частині надання страхової гарантії в системі PROZORRO.

У 2018 році компанія здійснила запуск онлайн продажів через веб-сайт, і відтепер клієнти Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» можуть швидко здійснювати придбання полісів в будь-якому місці.

З 2018 р. Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснює запуск кампаній в рекламних засобах Google Ads, Google Business, Facebook Business Suite, Facebook Ads Manager та на корпоративних сторінках соціальних медіа facebook.pngПрАТ "Страхова компанія "ПРЕСТИЖ" у Instagram та ПрАТ "Страхова компанія "ПРЕСТИЖ" у LinkedIn.

З 2018 по 2021 рік компанія була членом асоціації "Страховий бізнес" - об'єднання учасників страхового ринку.

У 2019 р. компанією була розроблена і впроваджена Комплексна інформаційна система «Prestige Insurance», яка забезпечує фронт- і бек-офісний супровід договорів страхування.

Компанія плідно співпрацює з клієнтами в напрямку фінансово-економічного консалтингу з ТОВ «Інститут фінансових рішень» і надає наступні послуги: підбір банківської установи-партнера, податкове та фінансово-економічне планування, управлінський облік, навчання персоналу, науково-дослідні роботи з економічних питань та інші аутсорсингові фінансові послуги.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» є страховим посередником по реалізації полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) і полісів Міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка". Компанія успішно співпрацює із страховиками України, зокрема: ТДВ СК «Альфа-Гарант», ПАТ "НАСК «ОРАНТА», ТДВ "СК «КРЕДО», ПАТ «СК «ПЗУ», ПАТ «СК «УСГ» та іншими.

Обсяг страхових премій Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» за 2021 рік склав 86,38 млн. грн., що на 52,5% або 29,74 млн. грн. більше, ніж за 2020 рік, сума виплачених страхових відшкодувань становила 17,00 млн. грн. (у 2020 р. – 9,08 млн. грн.), загальний рівень виплат становить 19,68%. Кількість укладених договорів страхування становить 3 606 (у 2020 р. – 4 230 договори) в тому числі зі страхувальниками – фізичними особами 2 143 (у 2020 р. – 2 297 договори).

Структура страхового портфелю Компанії за результатам 2021 року є наступною: страхування іншого майна – 68,36 %, на страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ припадає – 21,01 %, страхування вантажів та багажу (вантажобагажу) – 7,13 %, страхування наземних транспортних засобів - 1,25 %, страхування відповідальності – 1,25 %, особисте та туристичне страхування – 1,0 %.

За партнерським каналом продажів Компанія реалізує поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), страхування наземного транспорту (авто-КАСКО), поліси Міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», а також укладає договори інших видів страхування. Так, сума страхових премій за полісами, що реалізує Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» як посередник, за 2021 рік становить 10,77 млн. грн. в тому числі, з ОСЦПВ – 9,83 млн. грн.  або 9,7 тис. полісів (в 2020 р. – 11,25 млн. грн. або 11,8 тис. полісів), із них за електронними полісами – 5,02 млн. грн., понад 4 тис. полісів, або 42,3% від загальної кількості укладених договорів ОСЦПВ, «Зелена картка» - 548,4 тис. грн. або 254 поліса, авто-КАСКО – 368,45 тис. грн.

Компанія є орієнтованою на роботу з юридичними особами. За статусом страхувальника 82,4% страхових премій припадає на платежі від юридичних осіб, решта 17,6% - на фізичних осіб.

За формами страхування 99,0 % страхових платежів припадає на добровільні види страхування і 1,0 % на обов’язкові, а з урахування партнерського каналу – 89,0 % на добровільні види страхування і 11,00 % на обов’язкові.

Станом на 31 грудня 2021 року страхові резерви компанії склали 6,09 млн. грн. (в 2020 р. - 5,09 млн. грн.), активи компанії – 67,00 млн. грн. (в 2020 р - 62,19 млн. грн.), власний капітал – 47,01 млн. грн. (в 2020 р. – 46,89 млн. грн.). Фактичний запас платоспроможності становить 46,4 млн. грн. та перевищує нормативний в 3,9 раза, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

 

pdf.png Інформація про компанію, 106 kB

 

pdf.png Відомості про власників істотної участі, 239 kB

 

f_pdf Структура власності надавача фінансових послуг станом на 01.01.2022, відповідно Постанові №30 "Про затвердження Положення про вимоги до структури власності надавача фінансових послуг" від 17.04.2021, 820 kB

 

pdf.png Відомості про склад Наглядової ради та Правління, 760 kB

 

pdf.png Інформація про відокремлені структурні підрозділи, 110 kB

 

pdf.png Перелік страхових послуг за видами страхування, 181 kB

 

pdf.png Свідоцтво на торгівельну марку - слоган компанії - "Ми захищаємо Ваші мрії!", 1,24 MB

 

pdf.png Перелік осіб, які надають посередницькі послуги

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти