УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Про компанію
Про компанію

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» заснована в липні 2012 p., в серпні зареєстрована як фінансова установа. Надалі в 2012-2019 pp. отримано двадцять п'ять ліцензій на право здійснювати страхову діяльність (14 добровільних та 11 обов'язкових), створена методологічна база. Активна операційна діяльність почалась з грудня 2012 р.

В 2013-2018 pp. компанія пройшла акредитацію в НАК «НАДРА УКРАЇНИ», внесена до переліку страховиків України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн ЄС/Шенгенської угоди, відповідно до вимог ст. 15 Візового кодексу ЄС та Рішення Ради ЄС 200417EG.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» - високотехнологічна компанія і в змозі запропонувати передові фінансові технології та співпрацю з юридичними особами, банківськими установами, туристичними компаніями, іншими не страховими посередниками.

В 2018 р. компанія здійснила запуск онлайн продажів через веб-сайт, і тепер клієнти Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» можуть здійснювати придбання полісів зі знижкою та за мінімальних витрат часу.

З 2018 р. Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснює запуск кампаній в рекламних засобах Google Ads та на корпоративній сторінці соціальних медіа, зокрема   facebook.pngFacebook.

Компанія плідно співпрацює з клієнтами в напрямку фінансово-економічного консалтингу з ТОВ «Інститут фінансових рішень» та надає такі послуги: підбір банківської установи-партнера, податкове та фінансово-економічне планування, управлінський облік, навчання персоналу, науково-дослідні роботи з економічних питань тощо.

В 2018 р. компанія стала членом асоціації "Страховий бізнес" - об'єднання учасників страхового ринку.

За партнерським каналом продажів компанія реалізує поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) та поліси Міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», а також укладає договори інших видів страхування, це зокрема договори компаній: ТДВ СК «Альфа-Гарант», НАСК «ОРАНТА», СК «Ю.Ес.Ай», СК «КРЕДО», «Колоннейд Україна», СК «Рідна», ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННАІНШУРАНС ГРУП», СК «УСГ», ПрАС СК «ПЗУ УКРАЇНА», ПрАТ «СК «ЕКСПО-СТРАХУВАННЯ» та іншими.

Обсяг страхових премій Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» за 2018 р. з урахуванням агентського каналу склав 37,4 млн. грн., що на 32,6% або 9,2 млн. грн. перевищує показники 2017 р. Найбільші обсяги премій припадають на: добровільне страхування майна –13,6 млн. грн. (приріст 11,1% або 1,4 млн. грн. порівняно з аналогічним періодом 2017 р.), ОСЦПВ – 9,8 млн. грн. (приріст 359,9% або 7,7 млн. грн.) та фінансових ризиків – 7,4 млн. грн. (приріст 78,9% або 3,3 млн. грн.).

Структура страхового портфелю компанії за результатами 2018 року є наступною: на страхування майна припадає 36,4%, страхування фінансових ризиків – 19,7%, страхування вантажів – 9,7%, страхування відповідальності – 3,8%, особисте та туристичне страхування – 2,4%, за агентським каналом: ОСЦПВ – 26,2%, КАСКО – 1,1%, «Зелена картка» – 0,8%.

У планах до кінця 2019 р. розширити присутність компанії в обласних центрах України, де наявні канали продажу та клієнти, доповнити онлайн продажі іншими видами страхування через веб-сайт компанії, а також впровадити медичні проекти.

 

pdf.png Інформація про компанію, 78 kB

 

pdf.png Відомості про власників істотної участі, 239 kB

 

pdf.png Відомості про склад Наглядової ради та Правління, 80 kB

 

pdf.png Інформація про відокремлені структурні підрозділи, 52 kB

 

pdf.png Перелік страхових послуг за видами страхування, 232 kB