УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Юридичним особам

Спеціалісти Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” мають значний досвід роботи з підприємствами та організаціями різного профілю діяльності. Для корпоративних клієнтів індивідуально формуються комплексні програми страхування виходячи з потреб клієнта.

Компанія пропонує страхові продукти, що покривають всі розповсюджені ризики пов’язані з діяльністю підприємства:

Крім того, Страхова компанія ”ПРЕСТИЖ” надає комплексне фінансове супроводження клієнтів, в тому числі в банках-партнерах, що забезпечує індивідуальні умови банківського продукту та страхових послуг. Ураховуючи потреби клієнта компанія виконує розрахунок усіх витрат за банківськими та страховими продуктами для визначення та вибору оптимальних умов обслуговування.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти