УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Приватним клієнтам
Страхування Майна

Забепечення страхового захисту майна громадян є важливим елементом стійкості їх сімейної безпеки. При знищенні майна держава вимушена надавати громадянам матеріальну допомогу. В край обмежений державний бюджет України не спроможний витримати значні фінансові витрати, а власні довгострокові заощадження потребують значного часу. Тому страхування майна громадян передбачає захист економічних інтересів громадян, які можуть зазнати матеріальних збитків у наслідок непередбачуваних подій.

 

pdf.png Правила добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ №10, 403 kB

pdf.png Правила добровільного страхування майна (іншого, ніж передбачено пунктами 5-9 статті 6 Закону України "Про страхування") №11, 913 


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти