УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Приватним клієнтам
Страхування собак

Обов'язкове страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, здійснюється згідно З постановою Кабінету Міністрів України №944 від 9 липня 2002 р., Законом України “Про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання поводження з собаками потенційно небезпечних порід” та затвердженого переліку небезпечних порід собак, яке внесено зі змінами до Порядку і правил проведення обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути ними заподіяна.

 

Страховим договором Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” передбачається, що власники собак, зможуть гарантовано та своєчасно відшкодувати шкоду, яка може бути заподіяна третім особам та їх майну.

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти