УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Юридичним особам
Транспорт підприємства

В основу транспортного страхування покладено сукупність видів страхування від подій, що виникають на різних шляхах сполучень – морських, річкових, повітряних, наземних, змішаних. Предметами договору страхування можуть бути як транспортні засоби, так і вантажі, пасажири, які ними пересуваються.

 

pdf.png Правила добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) №06, 383 kB

 

pdf.png Правила добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ №10, 403 kB

 

pdf.png Правила добровільного страхування майна (іншого, ніж передбачено пунктами 5-9 статті 6 Закону України "Про страхування") №11, 913 kB

 

pdf.png Правила добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника) № 12, 463 kB


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти