УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Приватним клієнтам

На сьогоднішній день Компанією впроваджено персональне супроводження фізичних осіб з усіх фінансових питань, які забезпечують індивідуальні умови для клієнтів Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» за продуктами та послугами (враховуючи потреби клієнта проводиться розрахунок всіх витрат по банківським та страховим продуктам з метою визначення та вибору оптимальних умов обслуговування).

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти