укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Сторінка керівника
Сторінка керівника ПрАТ "Страхова компанія "ПРЕСТИЖ"

 

Шановні партнери, колеги та друзі!

 

Мені приємно представляти персональну сторінку в компанії,  яку створили разом з колегами. За багато років професійної діяльності на страховому ринку Україні в освіті та науці, нам вдалося реалізувати багато амбітних та знакових проектів, що і досі працюють  на благо економіки держави.

Час і розвиток інформаційних технологій показав, що не має сенсу приховувати методологію досліджень, моделі, програмне забезпечення тощо з часом вони копіюються стають надбанням інших. Тому на сторінці Страхової компанії  “ПРЕСТИЖ” я залюбки представляю свої напрацювання у вигляді статей, монографій, підручників та презентацій, що є темою моїх  науково-практичних інтересів починаючи з 1998  року.

Радий буду почути відгуки, пропозиції та запити на більш повний матеріал. Якщо Вам буде цікаво більш детальна інформація, чи матеріали звертайтесь.

 

     Щиро ваш,                                                   

                              Євгеній Бридун

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти