УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Сторінка керівника
Публікації

Публікації присвячені науковим та практичних інтересам, зокрема: розвитку страхового ринку та окремих його сегментів, антикризовому управлінню підприємствами, стратегічному та бізнес плануванню, фінансовому управлінню компаніями, бюджетуванню, економіко-математичному моделюванню, машинобудуванню, екологічному страхування та менеджменту.

 

 

 pdf.pngСписок друкованих праць Бридуна Євгенія ВолодимировичаМи використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти