укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Приватним клієнтам
Страхування подорожуючих
 Страхування подорожуючих "Престиж"

Страхування подорожуючих передбачає три види подорожей, зокрема це подорож по Україні, подорож за кордон та в'їзд іноземних громадян на територію України. Окрім цього нами було розроблено для Вас додаткові опції та програми, такі як туристичне страхування за кордон з урахуванням хвороби Covid-19, анулювання Вашої подорожі та інші.

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ПО УКРАЇНІ. Україну можна без прикрас назвати „мальовничою” – окрім всім відомих Карпат вона складається з безлічі куточків з унікальною природою і краєвидами.

Тому багато людей надають перевагу відпочинку не за кордоном, а в рекреаційних зонах України, які приваблюють людей не тільки сприятливим м’яким кліматом, а й доступними цінами.

Проте навіть подорожуючи по рідній країні людина найчастіше опиняється в нових, не знайомих для неї місцях, і при виникненні ситуацій коли вона потребуватиме надання екстреної та кваліфікованої медичної допомоги таку допомогу не завжди можливо отримати швидко далеко від дому. В таких ситуаціях гарантією Вашого спокою стає договір добровільного страхування подорожуючих по Україні Страхової компаниї „ПРЕСТИЖ”, який захистить Вас від можливих витрат на медичну допомогу та допоможе отримати своєчасну кваліфіковану медичну допомогу.

Наша компанія гарантує Вам організацію та надання екстреної медичну допомогу у випадку гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, отруєння, нещасного випадку та іншого розладу здоров’я. 

 

КОМПЛЕКСНЕ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА МЕЖІ КРАЇНИ ПОСТІЙНОГО ПРОЖИВАННЯ. Перебуваючи у закордонній подорожі людина опиняється у незнайомому середовищі. З настанням хвороби або нещасного випадку основною її проблемою може стати передусім не оплата медичних витрат, а отримання кваліфікованої допомоги. Виклик лікаря, швидкої допомоги, спілкування з персоналом лікувальних установ, купівля ліків та інших медикаментів – усе це і багато іншого в чужій країні викликає серйозні труднощі. Крім того за кордоном медичне обслуговування для іноземних громадян – платне і дуже коштовне.

А як діяти у випадку, якщо постраждалого під час подорожі супроводжують діти, яких слід відправити на батьківщину чи ситуація настільки серйозна, що необхідна присутність кого-небудь із близьких родичів? Як правило, відправляючись у закордонну подорож люди не розраховують на виникнення таких витрат та обставин і є непідготовленими до них.

Законом України “Про туризм” передбачено, що громадяни України, які виїжджають закордон повинні оформити поліс медичного страхування на період перебування за кордоном.

З огляду на необхідність захисту інтересів українських громадян за кордоном, Страхова компанія "Престиж" пропонує укладання договорів добровільного страхування відповідальності за витрати, пов’язані з наданням медичних та інших послуг за межами країни постійного проживання.

 


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти