укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
+38 (044) 38-39-145 Питайте!
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
ТЕНДЕРНА СТРАХОВА ГАРАНТІЯ
Невиконанні умов контракту з Контрагентами

У будь-якій господарській діяльності завжди існує небезпека грошових втрат, що випливає зі специфіки тих чи інших господарських операцій. Причини, які зумовлюють неотримання (недоотримання) прибутку мають широке коло ризиків: порушення запланованої поточної діяльності (виробництво, поставки, продажі тощо), зміна ринкової кон‛юнктури, погіршення умов виконання контрактів постачальниками, відмова споживачів від замоленої продукції та інші.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» пропонує укласти договір страхування фінансових ризиків Страхувальника внаслідок невиконання (неналежного виконання) контрагентом Страхувальника зобов'язань по договору (контракту, угоді), укладеному між Страхувальником і контрагентом.

 

Переваги страхування в СК «ПРЕСТИЖ»:

 

Хто може виступати страхувальником?

Дієздатна фізична особа або юридична особа, незалежно від форми власності, резидент та нерезидент України.

 

Що є страховим випадком?

Страховим випадком є факт понесення реальних (матеріальних) збитків або неотримання (недоотримання) прибутків та понесення Страхувальником додаткових витрат внаслідок настання страхового ризику.

 

Страховими ризиками є:

 

Який розмір страхової суми?

Страхова сума визначається виходячи з розміру максимально можливих збитків Страхувальника відповідно до умов договору (контракту) та встановлюється по взаємній домовленості сторін.

 

Скільки коштує договір страхування?

Страховий тариф встановлюється у % від страхової суми, і може коливатись  в межах від 1% до 10% в залежності від виду фінансового ризику.

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Строк дії договору може бути встановлено до одного року.