укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування відповідальності підприємства
Страхування відповідальності суб'єкта господарської діяльності

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» пропонує вашій компанії отримати надійний страховий захист, щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок несподіваних подій під час проведення виробничих процесів або експлуатації приміщень вашими працівниками.

 

Переваги страхування в Страховій компанії «ПРЕСТИЖ»:

 

Що страхується?

Майнові    інтереси    підприємств   та   організацій,   що    пов'язані    з   необхідністю  відшкодування  ними  майнових  збитків  або  тілесної шкоди, якщо такі було завдано третім особам під час ведення господарської діяльності.

 

Хто може виступати страхувальником?

Юридична  та   фізична   особа  –  підприємець,   яка   є   суб’єктом  підприємницької  діяльності,  створена та зареєстрована в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Страхувальником може виступати як власник, так і орендар приміщення, в якому здійснюється застрахована господарська діяльність.

 

Що є страховим випадком?

Шкода,  що  може  бути  заподіяна  життю,  здоров’ю або майну  третіх осіб внаслідок несподіваної і ненавмисної події (пожежі, вибуху, аварійного витоку води з водопровідної чи теплової мережі та ін.), що сталася у процесі здійснення господарської діяльності і внаслідок якої настає відповідальність страхувальника перед третіми особами.

 

Який розмір страхової суми?

Страхова  сума  встановлюється  за  згодою  сторін,  з  врахуванням  індивідуальних характеристик предмету страхування, розміру можливих вимог, виду та обсягу застрахованої діяльності, вимог чинного законодавства України та інших чинників.

 

Скільки коштує договір страхування?

Базовий річний страховий тариф залежить від виду застрахованої діяльності страхувальника та загального ліміту відповідальності і становить від 0,65%. Розмір страхового тарифу коригується в залежності від:

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Договір страхування укладається строком до 1 року.

 

Територія дії договору?

Україна (конкретне місце дії визначається в договорі страхування).


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти