укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Транспорт підприємства
Добровільна автоцивілка для юридичних осіб

Добровільне  страхування  цивільно-правової  відповідальності  власників  транспортних  засобів  дозволяє Вам застрахувати свою відповідальність перед третіми особами на суму, розмір якої перевищує ті, що встановлені Законом «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

 

Переваги страхування в Страховій компанії «ПРЕСТИЖ»:

 

Що страхується?

Страхуванню  підлягає  цивільно-правова  відповідальність  особи,  що  керує  забезпеченим  транспортним засобом  за  нанесення  з його вини тільки матеріальних збитків третім особам на території України.

 

Хто може виступати страхувальником?

Юридична або дієздатна фізична особа (водій), резидент або  нерезидент України, який експлуатує застрахований транспортний засіб на законних підставах.

 

Який розмір страхової суми передбачено договором?

Від 25 000,00 до 300 000,00 гривень.

 

Скільки коштує договір страхування?

Від 0,2%-0,312% від страхової суми.

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Від 15 днів до 1-го року.

 

Які документи потрібні для оформлення договору?

Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, паспорт Страхувальника та копія технічного паспорта на транспортний засіб.


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти