укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Більше 600 клієнтів СК “ПРЕСТИЖ” отримали 671,2 тис. грн. страхових відшкодувань за три квартали 2015 року

Prestige_UA.jpg

 

За третій квартал 2015 року Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” виплатила 234,90 тис. грн. страхових відшкодувань.

З  них  станом  на  за  договорами медичних витрат було виплачено 226,4 тис. грн., середня виплата за вказаний період за цим видом страхування склала близько 533,6 грн., решта – 8,5 тис. грн. за страхуванням вантажів та багажу.

Загалом  з  початку  року  станом  на 1.10.2015 року Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” здійснила виплати страхових відшкодувань за 690 страховими випадками на загальну суму 671,2 тис. грн., середня страхова виплата склала 555,8 грн.

 

ПрАТ  “Страхова  компанія  “ПРЕСТИЖ”  створена  в  2012 р.,  акціонерами  компаніє  є  фізичні  особи, має п’ять регіональних представництв та мережу страхових агентів по всій території Україні.

Страхова компанія  “ПРЕСТИЖ”  має 14 ліцензій на здійснення добровільних та обов’язкових  видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.  

 

 

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти