укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” здійснила страхову виплату зі страхування подорожуючих за кордон

2017-08-17.jpg

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ”, в межах програми комплексного страхування туристів, виїжджаючих  за кордон, здійснила страхову виплату більше 31 000 грн. застрахованій туристці, яка відпочивала в Словакії. 

 

Застрахована в страховій компанії “ПРЕСТИЖ” туристка раптово відчула оніміння кінцівок та втратила свідомість, то ж за допомогою до Асистуючої компанії звернулася її подруга.

 

Швидка медична допомога госпіталізувала постраждалу до медичного закладу, де їй було вчасно надано первинну допомогу, після якої дівчину перевели в стаціонар та зробили повне діагностування, щоб уникнути загрози життю та здоров’ю потерпілої. Всі витрати на лікування та обстеженні були повністю покриті Страховою компанією “ПРЕСТИЖ”.

 

На сьогоднішній день життю застрахованій туристці нічого не загрожує.

 

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” протягом останніх чотирьох років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК “ПРЕСТИЖ” постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

 

 

 ПрАТ   “Страхова    компанія    “ПРЕСТИЖ”   створена   в   2012 року,   акціонерами   компанії   є фізичні  особи - громадяни України,  має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкові види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” налічує 3 Дирекції (в Закарпатській, Вінницькій та Херсонській областях), 2 відділення та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти