УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створила волейбольний клуб «ПРЕСТИЖ»

2018-02-26-1.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» сприяє розвитку аматорського спорту.

 

Колективом СК «ПРЕСТИЖ» було сформовано однойменну волейбольну команду, що 10 лютого 2018 року взяла участь у Фестивалі волейболу, організованого керівництвом Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи за підтримки Ірпінської міської ради.

 

У рамках Фестивалю, який проходить в лютому - березні 2018 року, передбачається проведення чотирьох окремих турнірів, в яких братимуть участь команди – трудові колективи Ірпінського регіону, серед яких є як і гравці-аматори, так і досвідчені спортсмени.

 

СК «ПРЕСТИЖ», стаючи учасником подібних спортивних заходів, ставить перед собою важливе соціально-значуще завдання – спонукати своїх працівників та їх дітей до активного відпочинку і, таким чином, сприяти зміцненню здоров'я.

 

  2018-02-26-2.jpg

Компанія СК «ПРЕСТИЖ» розуміє, що великі соціальні зміни починаються з кожного з нас.

 

ПрАТ   “Страхова    компанія    “ПРЕСТИЖ”   створена   в   2012 році,   акціонерами   компанії   є фізичні  особи - громадяни України,  має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкові види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

 

Нині регіональна мережа Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” налічує 3 Дирекції (в Закарпатській, Вінницькій та Херсонській областях), 2 відділення та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.