укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» ОТРИМАЛА АКРЕДИТАЦІЮ В ПУАТ «КБ «АКОРДБАНК»

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» завжди прагне до взаємовигідного партнерства, високо цінує партнерські зв’язки, що дозволяє освоювати нові сегменти страхового ринку, розширювати присутність Компанії на території України та впливати на розвиток страхового ринку України.

Так, у квітні 2018 року Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» отримала акредитацію в ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» та розпочала активну співпрацю.

ПуАТ «КБ «АКОРДБАНК» - український комерційний банк, заснований у 2008 році, що надає широкий перелік банківських послуг юридичним та фізичним особам, має рейтинг uaA (висока кредитоспроможність, прогноз стабільний), мережа банку складається з понад 60 відділень по Україні.

ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкові  види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з трьох Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Херсонській областях), 2 відділень та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти