укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Cтрахова компанія «ПРЕСТИЖ» сприяє розвитку аматорського спорту

2019-02-05-1.JPG

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» підтримує волейбольний клуб «ПРЕСТИЖ».

Волейбольна команда «ПРЕСТИЖ» здобула перші перемоги 02 лютого 2019 року на ХІІ міському фестивалі волейболу у м. Ірпені, що організувало керівництво Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи за підтримки Ірпінської міської ради.

Колектив страхової компанії «ПРЕСТИЖ» традиційно прийшов підтримати команду та взяти участь у турнірах серед гравців-аматорів.

Стаючи учасником подібних спортивних заходів, компанія ставить перед собою важливе соціально-значуще завдання – спонукати своїх працівників та їх дітей до активного відпочинку і, таким чином, сприяти зміцненню здоров'я.

2019-02-05-2.jpg

Волейбольний клуб «ПРЕСТИЖ» був створений у лютому 2018 року.

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи – громадяни України, має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкові види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» налічує 3 Дирекції (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділення та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.