УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхові виплати на суму 40,1 тис. грн. за договорами страхування подорожуючих за кордон
2019_03_13.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» з початку березня 2019 року здійснила три страхові виплати в загальному розмірі 40,1 тис. грн. за договорами страхування подорожуючих за кордон.

 

Застраховані у Страховій компанії «ПРЕСТИЖ» туристи, які відпочивали на території країн Таїланду та Австралії, звернулися для обстеження та отримання медичної допомоги в медичних закладах. Компанія оперативно врегульовувала страхові випадки, що були зафіксовані Асистуючою компанією.

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх шести років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні і на сьогоднішній день пропонує широкий вибір програм страхування подорожуючих за кордон шляхом придбання полісу онлайн на сайті компанії.

 

Команда СК «ПРЕСТИЖ» постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 4 Дирекцій (в Закарпатській, Херсонській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень (м. Боярка та м. Тячів) та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.