укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» провела загальні збори акціонерів

23 квітня 2019 року відбулись річні Загальні збори акціонерів ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ».

Зборами акціонерів, які відбулися в приміщенні Головного офісу Компанії за адресою: м. Київ, вул. Василя Стуса, 35/37, було заслухано та затверджено звіт Правління Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” про результати фінансово-господарської діяльності за 2018 р. Роботу Правління Компанії було визнано задовільною. Також Зборами були затверджені звіти Наглядової ради та Ревізійної комісії про результати роботи у звітному році, річний фінансовий звіт та баланс ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “СТРАХОВА КОМПАНІЯ “ПРЕСТИЖ” за 2018 рік.

За даними фінансової звітності обсяг страхових премій Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» за 2018 рік склав 26,9 млн. грн., що на 5,4 % або 1,4 млн. грн. перевищує показники 2017 року. Найбільші обсяги премій принесли: добровільне страхування майна – 13,6 млн. грн. (приріст 11,1% або 1,4 млн. грн. порівняно з 2017 роком) та фінансових ризиків – 7,4 млн. грн. (приріст 79,1 % або 3,3 млн. грн.).

Структура страхового портфелю Компанії за результатами 2018 року є наступною: на страхування майна припадає 74,9 %, страхування фінансових ризиків – 40,7 %, страхування вантажів – 20,0 %, страхування відповідальності – 8,0 %, особисте та туристичне страхування – 4,9 %. Такі показники свідчать про диверсифікованість страхового портфелю, чітке планування та виконання компанією стратегічних цілей.

За партнерським каналом продажів Компанія реалізує поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ),  страхування наземного транспорту (автоКАСКО), поліси Міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка», а також укладає договори інших видів страхування. Так, обсяг страхових премій за полісами, що реалізує Страхова компанія «ПРЕСТИЖ», за 2018 рік зріс на 261,0 % або 7,1 млн. грн. порівняно з 2017 роком. Зокрема, з ОСЦПВ обсяг страхових премій склав 9,1 млн. грн., автоКАСКО – 405,1 тис. грн., «Зелена картка» - 294,4 тис. грн.

Компанія є орієнтованою на роботу з юридичними особами. За статусом страхувальника 73,1 % страхових премій припадає на платежі від юридичних осіб.

Страхові відшкодування за 2018 рік склали 6,0 млн. грн., що  більше аналогічного показника за 2017 рік на 180,3 % або 3,9 млн. грн. Рівень збитковості слав 22,3 %.

Страхові резерви компанії склали 5 681,0 тис. грн., активи компанії - 47 211,0 тис. грн., власний капітал – 28 505,0 тис. грн. Фактичний запас платоспроможності становить 27 645,0 тис. грн. і перевищує нормативний в 6,1 рази, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

Звітуючи перед акціонерами, Голова Правління Бридун Є.В. відмітив: «Стабільні результати діяльності досягнуті за рахунок злагодженості роботи колективу Компанії, підтримки акціонерів, довіри клієнтів та партнерів. Серед основних досягнень 2018 року відзначаю приріст клієнтської бази юридичних осіб, розробка онлайн продажів страхових продуктів через сайт, популяризація компанії шляхом соціальних медіа (Facebook) та Google, створення якісних активів, зміцнення фінансової стійкості та розширення регіональної мережі, а також публічну діяльність Компанії в Асоціації «Страховий бізнес». Також хочу підкреслити значний соціальний ефект від діяльності Компанії: у 2018 році сплачено 848,1 тис. грн. податку на прибуток, що на 8,9 % (69,9 тис. грн.) більше, ніж у 2017 році, сплачуються податки на заробітну плату та з агентської винагороди, нарахування та утримання до соціальних фондів».

ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкові  види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з трьох Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Херсонській областях), 2 відділень (м. Боярка та м. Тячів) та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти