УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхову виплату на суму 25 тис. грн.
2019-09-30.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» наприкінці вересня 2019 р. здійснила страхову виплату в розмірі 25 тис. грн. за договором комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання.

 

Застрахована у СК «ПРЕСТИЖ» під час виробничої практики на території країни Словакія звернулася до Асистансу з підозрою на апендицит.

 

Клієнтці була проведена евакуація до медичного закладу, де вона провела кілька діб.

 

В медичному закладі застрахованій були проведені всі необхідні діагностики та лікування.

 

Після повернення в Україну клієнтка отримала відшкодування самостійно понесених витрат за отримані послуги.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх шести років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК «ПРЕСТИЖ» постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

 

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

 

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.