укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Cтрахова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила виплату страхового відшкодування пограбованому банку
Prestige.jpg

24 грудня 2019 року Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила виплату страхового відшкодування одному із пограбованих відділень комерційного банку у м. Кривий Ріг. Предметом договору страхування були готівкові кошти в касі банківської установи.

 

Факт розбійного нападу підтвердили в Криворізькому відділенні поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області: "Вранці на проспекті 200-річчя Кривого Рогу стався розбійний напад. Невідомий у чорному одязі і медичній масці напав на співробітницю банку, яка відкривала відділення. Дівчина зазнала ножового поранення. Нападник викрав у банку велику суму грошей в іноземній валюті та гривнях".

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» відшкодувала пограбовані кошти банку в межах ліміту відповідальності, передбаченого договором страхування, сума якого перевищила 180 тис. грн.

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

 

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти