укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхові виплати на суму 8,5 тис. грн. за договорами страхування подорожуючих за кордон
2020_02_19.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» з початку лютого 2020 року здійснила дві страхові виплати в загальному розмірі 8,5 тис. грн. за договорами страхування подорожуючих за кордон.

 

Застраховані у Страховій компанії «ПРЕСТИЖ» студенти, які були на виробничій практиці  на території країни Словаччина, звернулися для обстеження та отримання медичної допомоги в медичних закладах. Компанія оперативно врегулювувала страхові випадки, що були зафіксовані Асистуючою компанією.

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх семи років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні і на сьогоднішній день пропонує широкий вибір програм страхування подорожуючим за кордон шляхом придбання полісу онлайн на сайті компанії.

 

Команда СК «ПРЕСТИЖ» постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на здійснення обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з двох дирекцій (у Вінницькій та Закарпатській областях), чотирьох точок продажу (м. Боярка, м. Луцьк, м. Тячів та м. Херсон) та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти