укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Cтрахова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхові виплати на суму 5 тис. грн. за договорами страхування подорожуючих за кордон
2020_03_31.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» в кінці березня 2019 р. здійснила страхові виплати ну суму 5 тис. грн. за договорами комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання.

 

За компенсіцією понесених витрат у зв’язку із розладами здоров’я у СК «ПРЕСТИЖ» звернулися студенти, які перебували на території Словакії у виробничій практиці.

 

Всі Застраховані звернулиля до Асистуючої компанії Страховака, де їм була надана консультація подальших дій та організовано кваліфіковану медичну допомогу.

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх семи років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК «ПРЕСТИЖ» постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти