УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Cтрахова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхові виплати на суму 5 тис. грн. за договорами страхування подорожуючих за кордон
2020_03_31.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» в кінці березня 2019 р. здійснила страхові виплати ну суму 5 тис. грн. за договорами комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання.

 

За компенсіцією понесених витрат у зв’язку із розладами здоров’я у СК «ПРЕСТИЖ» звернулися студенти, які перебували на території Словакії у виробничій практиці.

 

Всі Застраховані звернулиля до Асистуючої компанії Страховака, де їм була надана консультація подальших дій та організовано кваліфіковану медичну допомогу.

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх семи років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК «ПРЕСТИЖ» постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.