УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Робота Страхової компанії "ПРЕСТИЖ" в період карантину
2020_03_20_UA.jpg

Шановні клієнти та партнери!

 

 

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та постанови Кабінету Міністрів “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” № 1236 від 09 грудня 2020 р. з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на усій території України з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 року по 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 року, посилюються карантинні обмеження.

 

У зв’язку з цим повідомляємо, що Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” продовжує виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та інформує про таке:

1. Врегулювання збитків відбувається в звичайному режимі або шляхом передачі пакету документів (в паперовому вигляді) до офісів Компанії, або в електронному вигляді (на період карантину) за електронною адресою info@prestige-ic.com.ua.
За договорами комплексного страхування подорожуючих за кордон, звертатись до Асистуючої компанії, вказаної в договорі страхування або за електронною поштою: claim@calltravel.eu, Skype: baltassistans (тільки для письмових повідомлень, аудіозв'язок не підтримується), SMS-реєстрація звернень: + 38 093 702 85 55.

 

2. Ви можете придбати поліс обов’язкової автоцивілки, не виходячи з дому. Для цього необхідно зателефонувати за номером: +38 044 38 39 145, здійснити оплату платіжною карткою та отримати поліс на електронну пошту.
Придбати інші договори страхування Ви можете, звернувшись безпосередньо до офісів Компанії чи шляхом телефонного/поштового звернення.

 

3. Ми працюємо у звичайному режимі і вживаємо всіх необхідних заходів для надання клієнтам якісних і своєчасних послуг.

 

Нагадуємо, що Ви завжди можете отримати необхідну інформацію, зателефонувавши  за телефоном: +38 044 38 39 145 або надіславши листа на електронну пошту: info@prestige-ic.com.ua

 

Актуальну інформацію будемо оновлювати.

 

Бережіть себе, рідних та близьких та будьте здорові!