укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Cтрахова компанія «ПРЕСТИЖ» виплатила 9,8 тис. грн. за страховою гарантією
Tend_ins_gar_UA.png

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» в березні 2021 р. здійснила виплату страхового відшкодування за Договором добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог тендерної документації в розмірі 9 800,00 грн.

 

Страхове відшкодування було виплачено Комунальному закладу в місті Одеса, Одеської обласної ради впродовж 2 робочих днів з моменту отримання письмової вимоги про настання страхового випадку за ризиком ненадання Страхувальником, який став переможцем торгів, у строк, визначений в абзаці другому частини третьої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до вимог тендерної документації на закупівлю.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснює страхування фінансових ризиків, пов’язаних із тендерами, на всій території України. Учасники торгів, які активно використовують систему електронних публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro), все частіше у якості тендерного забезпечення використовують страхову гарантію.

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, має 15 ліцензій на здійснення добровільних та 17 ліцензій на здійснення обов’язкових  видів страхування, та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг. 

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з трьох дирекцій (у Вінницькій, Закарпатській та Запорізькій областях), чотирьох точок продажу (в містах Боярка, Луцьк, Тячів та Херсон) та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти