УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Привітання голови правління Євгенія Бридуна з 9-ю річницею з дня створення страхової компанії “ПРЕСТИЖ”
 Укр Виплата Ковід 07.05.2021.png  

Вельмишановні клієнти, партнери, співробітники!

Сьогодні Страховій компанії “ПРЕСТИЖ” 9 років з дня створення. Це не багато років для фінансової установи, але це вже великий строк для української компанії на теренах Незалежної Тридцятирічної України.

Від імені акціонерів та керівництва щиро дякую партнерам та клієнтам за довіру, підтримку, поради та об’єктивні настанови. Без вас не було б історії Компанії.

Щиро дякую співробітникам за віру, терпіння, кропітку та самовіддану працю. Вашими зусиллями твориться майбутнє нашої компанії.

Засновник та Голова правління

Євгеній Бридун

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти