УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Привітання колективу Страхової компанії "ПРЕСТИЖ" з Новим Роком та Прийдешнім Різдвом Христовим!

Шановні друзі! 

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ми з Вами прожили динамічний та багатий на події рік. “Пандемічний” рік 2021 став роком нових викликів та постійних змін зовнішнього середовища, що вдосконалюють наш життєвий досвід та знання.

Нехай Новий рік буде вдалішим ніж попередній та принесе нові успіхи, додасть здоров'я та життєвих сил. Зичимо Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, успіхів і здобутків у житті та в праці. Миру та злагоди у новому році!

З повагою

Колектив Страхової компанії "ПРЕСТИЖ"

НГ 2022 фото 3.jpg НГ 2022 фото 4.jpg
НГ 2022 фото 1.jpg НГ 2022 фото 2.jpg
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти