УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Привітання Голови Правління із світлим Воскресінням Христовим!
2022-04-24.jpg

Вельмишановні колеги, друзі та партнери!!

 

Сердечно вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

У воєнний час, свята набувають особливого значення. Загострюються відчуття, ще більше цінуєш мир, родину, яка поряд і сприймає тебе таким як ти є, друзів, які готові підтримати та допомогти, колег, які підстрахуюють та порадять.

Бажаю Вам міцного здоров’я, нехай кожен день наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному увагу та турботу, любов і взаємоповагу.

Бажаю всім миру, взаєморозуміння, терпіння, душевного тепла та Божого благословення!

Христос Воскрес!

 

Від імені колективу Страхової компанії "ПРЕСТИЖ"

Голова правління

Євгеній Бридун

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти