укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхову виплату на суму близько 65 тис. грн.
2023-11-13.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» у листопаді 2023 р. здійснила страхову виплату в розмірі близько 65 тис. грн за договором комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання.

 

Застрахованій у Страховій компанії «ПРЕСТИЖ» особі після польоту у літаку стало зле в аеропорту приземлення. Після прибуття у США особу відразу було ушпиталено, де вчасно надали кваліфіковану медичну допомогу. Всі витрати за цим випадком були покриті Страховою компанією в повному обсязі.

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх десяти років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні. Команда Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» постійно працює над вдосконаленням програм страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та здійснює персональне обслуговування клієнтів.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з однієї дирекції (у Закарпатській області), одного відділення (в місті Боярка, Київської області), чотирьох точок продажу (в містах Бершадь, Луцьк, Тячів та Херсон) та близько 54 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти