укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Транспорт
Авто Каско

Купуючи  поліс  КАСКО  в  Страхової  компанії  «ПРЕСТИЖ»,  Ви  позбавляєте себе від багатьох неприємностей, зайвих втрат коштів та часу. Ми забезпечимо надійний страховий захист Вам та вашому автомобілю від ризиків викрадення та пошкодження внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих тощо.

 

Переваги страхування в Страховій компанії «ПРЕСТИЖ»:

 

Що страхується?

Транспортні засоби усіх типів та марок, включаючи легкові та вантажні автомобілі, автобуси, причепи та напівпричепи, сільськогосподарську техніку, автомобілі спеціального призначення.

 

Хто може виступати страхувальником?

Дієздатна  фізична  особа,  резидент  або  нерезидент  України, а  також юридична особа незалежно від форми власності, яка має майновий інтерес, що не суперечить законодавству України, пов’язаний із володінням, користуванням та розпорядженням транспортним засобом.

 

Які страхові ризики покриваються договором?

 

Який розмір страхової суми?

Визначається межах дійсної вартості транспортного засобу на момент укладання договору страхування.

 

Скільки коштує договір страхування?

Вартість договору залежить від варіантів страхування; типу, вартості та терміну експлуатації транспортного засобу; характеру використання транспортного засобу; переліку обраних страхових ризиків; розміру франшизи; віку та водійського стажу осіб, допущених до керування; терміну та території дії договору страхування тощо від 3,5% до 9,0% від страхової суми.

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Від 15 діб до одного року.

 

Які документи потрібні для оформлення договору?

Довідка  про  присвоєння  ідентифікаційного  номера,  паспорт,  водійські права Страхувальника, технічний паспорт на транспортний засіб.


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти