укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування собак
Обов'язкове страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам
BannerDogsUA.png

Договір обов'язкового страхування відповідальності власників собак від Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” захистить Вас від можливих витрат на відшкодування шкоди, заподіяної  життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб.

 

Переваги страхування саме у нас:

  • своєчасна компенсація у разі настання страхового випадку;
  • безкоштовна інформаційна підтримка клієнтів з будь-яких питань, пов'язаних зі страхуванням та діями у разі настання страхового випадку.

 

Що страхується?

Цивільна відповідальність страхувальника - власника собаки за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, згідно з Порядком і правилами проведення обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, затвердженими  постановою Кабінету Міністрів України від 9 липня 2002 р. №944.

 

Хто може виступати Страхувальником?

Дієздатні громадяни та юридичні особи (крім підрозділів Збройних Сил та інших військових формувань, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду та інших державних органів, які утримують собак для виконання службових обов'язків), які на законних підставах є власниками собак.

 

 Предметом договору страхування є?

Майнові інтереси, що не суперечать законодавству, пов'язані з відшкодуванням страхувальником шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок агресивної та/або непередбачуваної дії собаки.

 

Страхові ризики:

Смерть, інвалідність чи втрата працездатності фізичної особи, тимчасовий розлад здоров'я у дитини, а також пошкодження (знищення) майна третьої особи.

 

Страхові випадки:

Подія, в результаті якої настає цивільно-правова відповідальність страхувальника щодо відшкодування ним шкоди, заподіяної третій особі та/або її майну внаслідок   агресивної та/або непередбачуваної дії собаки.

 

Страхова сума

  • у разі відшкодування спадкоємцям особи, яка померла внаслідок страхового випадку - 11 000 гривень;
  • у разі призначення потерпілій фізичній особі I,  II або III групи інвалідності - відповідно 8 250, 5 500, 2 750 гривень;
  • за кожний день непрацездатності потерпілої фізичної особи, розладу здоров'я у дитини  - 20 гривень, але не більш як 2 500 гривень;
  • у разі пошкодження (знищення) майна третьої особи - у розмірі його балансової вартості, але не більш як 30 000 гривень.

 

Вартість страхування

Страховий тариф установлюється у розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян терміном на один рік незалежно від породи собаки для фізичних осіб та два неоподатковуваних мінімуми доходів громадян терміном на один рік для юридичних осіб. (Станом на 15.11.2021 рік: 17 грн для фізичних осіб, 34 грн для юридичних осіб).

 

Термін дії договору

Від одного до трьох років.

 

Територія дії договору

Україна.

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти