УВАГА! У зв'язку з воєнним станом та бойовими діями на території України частина відділень компанії не працює. Співробітники компанії продовжують працювати в дистанційному режимі.
У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 38-39-145 або залиште заявку на сайті компанії чи на офіційній сторінці у Фейсбук.
Усі зобов’язання, які Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” взяла на себе укладаючи договори страхування виконує в повному обсязі.
укр рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування відповідальності власників зброї
Страхування відповідальності власників зброї

Переваги страхування в Страховій компанії «ПРЕСТИЖ»:

 

 

Що страхується?

Цивільно-правова відповідальність страхувальника щодо відшкодування ним шкоди, заподіяної третій особі та/або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.

 

Хто може виступати страхувальником?

Дієздатна фізична особа, яка є власником чи користувачем зброї або юридична особа – власник зброї, яка передала громадянам зброю на зберігання та використання.

 

Що є страховим випадком?

Смерть, інвалідність, втрата працездатності фізичної особи, а також пошкодження (знищення) майна фізичної та/або юридичної особи,  внаслідок  володіння, зберігання та використання зброї Страхувальником.

 

Який ліміт відповідальності Страховика?

 

Скільки коштує договір страхування?

Один неоподатковуваний мінімум доходів громадян (17 грн.) на один рік незалежно від кількості та виду зброї.

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Від одного до десяти років.

 

Які документи потрібні для оформлення договору?

Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, паспорт Страхувальника.

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти