укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування подорожуючих
Анулювання подорожі

Захистіть себе від можливих витрат у випадку відміни запланованої та оплаченої подорожі. Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» пропонує Вам програму страхування фінансових ризиків, що пов’язані з витратами при ануляції подорожі.

 

Переваги страхування в Страховій компанії «ПРЕСТИЖ»:

 

Що страхується?

Грошові витрати фізичної особи на придбання туристичної подорожі

 

Хто може бути страхувальником?

Дієздатна  фізична  особа,  яка  планує  здійснити подорож та уклала Договір страхування на свою користь або на користь будь-яких інших дієздатних фізичних осіб, що також запланували подорож.

 

Які ризики покриваються?

  1. Смерть Подорожуючої особи або члена її сім’ї.
  2. Екстрені операції, перебування на стаціонарному лікуванні більше 5 (п’яти) календарних днів включно, травми тяжкої складності у Подорожуючої особи або у члена сім’ї Подорожуючої особи, в період дії Договору страхування, якщо є медичні приписи щодо заборони подорожі та необхідності лікування (у випадку відсутності інших прямих дієздатних родичів – при необхідності догляду за постраждалими членами сім’ї Подорожуючої).
  3. Пошкодження, знищення нерухомого майна Подорожуючої особи в період дії Договору страхування внаслідок пожежі, вибуху, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб у випадку, якщо врегулювання наслідків такого заподіяння збитку потребує безпосередньої присутності Подорожуючої особи на місці події та/або об'єктивно перешкоджає здійсненню Подорожуючою особою раніше запланованої подорожі.
  4. Офіційне оголошення країни тимчасового перебування (регіону, міста), зоною стихійного лиха.
  5. Відміна авіакомпанією авіарейсу, яким мала полетіти Подорожуюча особа, через закриття повітряного простору над територією країни тимчасового перебування, внаслідок стихійних лих.
  6. Відмова Подорожуючій особі в отриманні в’їзної візи до країни тимчасового перебування за умови своєчасної подачі повного пакету документів, необхідних для одержання візи та оформлених відповідно до вимог Консульства (Посольства) країни тимчасового перебування, а також відсутності раніше отриманої відмови у видачі візи до країни, куди планується подорож для всіх Подорожуючих осіб.
  7. Банкрутство туроператора (за умови, що туроператор - резидент України) в період дії Договору страхування.

Анулювання подорожі особою, яка подорожує разом з Подорожуючою особою внаслідок вищезазначених причин.

 

Який розмір страхової суми?

Встановлюється в розмірі фактично сплачених грошових коштів за туристичні послуги (вартість авіа білетів; вартість проживання в готелю, консульський збір тощо).

 

Скільки коштує договір страхування?

Від 0,13% до 22,0% від страхової суми.

 

Чи передбачена договором франшиза?

15% від  страхової суми.

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Договір страхування діє з моменту укладання до моменту початку користування туристичними послугами.

 

Територія дії:

Україна

 

Які документи потрібні  для оформлення договору?

Довідка  про  присвоєння  ідентифікаційного номера, закордонний паспорт, внутрішній паспорт Страхувальника, копія договору на туристичне обслуговування.  


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти