укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування вантажів
Cтрахування відповідальності автоперевізника "CMR-TTH"

Під час перевезення вантажу та незалежно вiд професiоналiзму перевiзника, якостi дорiг, умов договору з партнером та інше, завжди існує ймовірність невдалого транспортування вантажу, його пошкодження або заподіяння ним шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб.

Тому Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» пропонує Вам укласти договір добровільного страхування відповідальності автомобільного перевізника.

 

Переваги страхування в Страховій компанії "ПРЕСТИЖ"

  

 

Що страхується?

Майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать законодавству України, пов'язані з відшкодуванням Страхувальником заподіяної ним шкоди життю та/або здоров’ю фізичної особі або її майну, а також шкоди, заподіяної майну юридичної особи, під час здійснення автоперевезень відповідно до положень Міжнародної Конвенції КДПВ 1956р. (з доповненнями і змінами), включаючи Протокол до Конвенції 1978р. та транспортного законодавства тієї держави, на території якої сталася подія, що призвела до страхового випадку.

 

Хто може виступати страхувальником?

Юридична або дієздатна фізична особа (водій), резидент або нерезидент України, який експлуатує застрахований транспортний засіб (ТЗ) на законних підставах.

 

Що є страховим випадком?

Страховим випадком є настання відповідальності Страхувальника внаслідок наступних страхових ризиків:

 

Який розмір страхової суми?

Розмір страхової суми обирає страхувальник. Він залежить від обраних страхових ризиків та типу вантажу.

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Договір може укладатися до 1-го року.


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти