укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування вантажів
Cтрахування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів (oбовꞌязкове)

Аварії  та  низка  інших  подій  під  час перевезення небезпечних вантажів тягнуть за собою значні затрати відправників, перевізників та одержувачів вантажу на компенсацію шкоди, заподіяної фізичним та юридичним особам, а також навколишньому середовищу.

Уникнути цих непередбачуваних витрат суб'єкти перевезення небезпечних вантажів зможуть, уклавши договір страхування з Страховою компанією «ПРЕСТИЖ» — наша компанія візьме на себе врегулювання збитків та компенсує виплати належні третім особам. 

 

Переваги страхування в Страховій компанії "ПРЕСТИЖ"

 

Обов'язкове   страхування   відповідальності   суб'єктів   перевезення   небезпечних   вантажів   здійснюється   відповідно до Постанови КМУ від 01.06. 2002 року №733.

 

Що страхується?

Майнові інтереси, що не суперечать закону і пов'язані з відшкодуванням страхувальником заподіяної ним шкоди життю, здоров'ю фізичних осіб, навколишньому природному середовищу, майну фізичних та юридичних осіб під час перевезення небезпечних вантажів у порядку, визначеному законодавством.

Небезпечний  вантаж  -  речовини,  матеріали,  вироби,  відходи  виробничої  та  іншої  діяльності, які внаслідок притаманних їм властивостей за наявності певних факторів можуть під час перевезення спричинити вибух, пожежу, пошкодження технічних засобів, пристроїв, споруд та інших об'єктів, заподіяти матеріальні збитки та шкоду довкіллю, а також призвести до загибелі, травмування, отруєння людей, тварин і які за міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, або за результатами випробувань в установленому порядку залежно від ступеня їх впливу на довкілля або людину віднесено до одного з класів небезпечних речовин.

Небезпечні речовини - речовини, віднесені до таких класів:

 

Хто може виступати страхувальником?

Суб'єкт перевезення небезпечних вантажів – юридична (резидент і нерезидент) чи фізична особа (громадянин  України, іноземець, особа без громадянства), а саме:

-           відправник небезпечного вантажу – зазначена в перевізних документах особа, яка готує та подає цей вантаж для перевезення;

-           перевізник небезпечного вантажу – особа, яка здійснює перевезення небезпечного вантажу;

-           одержувач небезпечного вантажу – зазначена в перевізних документах особа, яка одержує небезпечний вантаж від перевізника;

-           особа, що виконує експедиторські функції – в разі згоди на це перевізника.

 

Що є страховим випадком?

Будь-яка подія під час перевезення небезпечних вантажів, внаслідок якої заподіяна шкода життю, здоров'ю фізичних осіб, навколишньому природному середовищу, майну фізичних та юридичних осіб і виникла цивільно-правова відповідальність страхувальника щодо відшкодування цієї шкоди.

 

Який розмір страхової суми?

Страховою сумою встановлюється залежно від класу (підкласу) небезпеки вантажу на кожну повну та неповну тонну вантажу та становить від 60 до 120 н.м.д.г.

 

Чи передбачена договором франшиза?

Договором страхування передбачена безумовна франшиза у розмірі 1 % страхової суми.

 

Скільки коштує договір страхування?

Вартість   страхування   залежить   від   класу  небезпечного  вантажу,  виду  транспорту,  обсягу  небезпечних  вантажів, що підлягають перевезенню, терміну страхування та інших умов, які можуть вплинути на ризик виникнення страхового випадку та становить від 0,03 % до 0,55%.

 

На який термін може бути укладено договір страхування?

Договір страхування може бути укладено на строк до одного року.


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти