укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування персоналу
Обов’язкове страхування членів добровільних пожежних дружин (команд)
ПРОГРАМА ОСОБИСТОГО СТРАХУВАННЯ "ДПД"
ДПД укр.png Страхування працівників відомчої пожежної охорони і членів добровільних пожежних  дружин  (команд), здійснюється з метою захисту їхнього життя  та  здоров'я  під  час  виконання своїх  обов'язків  за  рахунок  коштів,  передбачених  у кошторисах на їх утримання, підприємств, установ  та  організацій, де  вони  створені,  а  працівників місцевої пожежної охорони - за рахунок юридичних осіб, які утримують підрозділи цієї охорони, або за рахунок місцевого бюджету.

 

Переваги страхування саме у нас:

своєчасна компенсація у разі настання страхового випадку;
безкоштовна інформаційна підтримка клієнтів з будь-яких питань, пов'язаних зі страхуванням та діями у разі настання страхового випадку;
можливість отримувати страхові виплати за фактом травми, а не по закінченню терміну лікування.
 

Що страхується?

Працівники відомчої й місцевої пожежної охорони, члени добровільних пожежних дружин (команд), які виконують відповідно до чинного законодавства України функції гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.

 

Хто може виступати Страхувальником?

Підприємство, установа, організація (юридична особа), які утримують підрозділи відомчої та місцевої пожежної охорони і добровільні пожежні дружини (команди), та виконавчий комітет відповідної Ради, за рахунок бюджету якої утримується підрозділ місцевої пожежної охорони.

 

Хто може бути Застрахованою особою?

Працівник відомчої або місцевої пожежної охорони або член добровільної пожежної дружини (команди), який виконує згідно із чинним законодавством функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.

 

Страхові ризики:

смерть;
поранення (контузія, травма або каліцтво);
захворювання, отримані застрахованою особою, яка виконує обов’язки згідно з наказом або дорученням, під час ліквідації пожежі або наслідків аварії.
 

Страхові випадки: 

у разі загибелі або смерті застрахованої особи його спадкоємцям виплачується 100 % страхової суми;
за шкоду, заподіяну здоров’ю застрахованої особи внаслідок виконання нею обов’язків щодо гасіння пожеж або ліквідації наслідків аварії, Страховик здійснює одноразову виплату при встановленні застрахованій особі:
 I  групи інвалідності - 100 % страхової суми;
ІІ  групи інвалідності - 90 % страхової суми;
ІІІ  групи інвалідності - 70 % страхової суми;

при тимчасовій втраті працездатності застрахованій особі виплачується 0,2 % страхової суми за кожну добу, але не більше 50 % страхової суми.
 

Страхова сумма 

Встановлюється у розмірі десятирічної заробітної плати застрахованого за його посадою на день страхування.

 

Вартість страхування 

Залежить від кількості Застрахованих осіб, розміру страхової суми, страхового тарифу, наявності страхових випадків за попередні роки страхування та становить від 0,1% але не перевищує 2% від страхової суми на кожного Застрахованого.

 

Термін дії договору 

1 рік.

 

Територія дії договору 

Україна.


Залишити заявку
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти