УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” здійснила страхову виплату зі страхування подорожуючих за кордон

Malaga

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ”, в межах програми комплексного страхування туристів, виїжджаючих  за кордон, здійснила страхову виплату більше 20 000 грн. застрахованій туристці, яка відпочивала в Іспанії. 

 

Швидка медична допомога госпіталізувала застраховану до медичного закладу, де їй було надано первинну допомогу.

 

Після поверненню в Україну, клієнтка звернулася до офісу компанії із заявою та документами на страхову виплату й отримала її впродовж 10 робочих днів.

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” протягом останніх трьох років є учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК “ПРЕСТИЖ” постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

 

 

 

ПрАТ   “Страхова    компанія    “ПРЕСТИЖ”   створена   в   2012 року,   акціонерами   компанії   є фізичні  особи - громадяни України,  має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкові види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” налічує 4 Дирекції (в Закарпатській, Вінницькій, Житомирській та Херсонській областях), 2 відділення та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.