укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” здійснила страхову виплату зі страхування подорожуючих за кордон

Malaga

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ”, в межах програми комплексного страхування туристів, виїжджаючих  за кордон, здійснила страхову виплату більше 20 000 грн. застрахованій туристці, яка відпочивала в Іспанії. 

 

Швидка медична допомога госпіталізувала застраховану до медичного закладу, де їй було надано первинну допомогу.

 

Після поверненню в Україну, клієнтка звернулася до офісу компанії із заявою та документами на страхову виплату й отримала її впродовж 10 робочих днів.

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” протягом останніх трьох років є учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК “ПРЕСТИЖ” постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

 

 

 

ПрАТ   “Страхова    компанія    “ПРЕСТИЖ”   створена   в   2012 року,   акціонерами   компанії   є фізичні  особи - громадяни України,  має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкові види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” налічує 4 Дирекції (в Закарпатській, Вінницькій, Житомирській та Херсонській областях), 2 відділення та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти