укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” здійснила страхові виплати юним спортсменам.

2016_11_15-1.jpg

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ”, в межах програми добровільного страхування від нещасних випадків «Майбутнє спорту», здійснила страхові виплати постраждалим спортсменам у розмірі більше 3 000 грн., які отримали травматичні ушкодження під час спортивних змагань з регбі у містах Львові та Одесі. 

Юні спортсмени звернулися до медичних закладів із різними ступенями травм, де їм була надана кваліфікована медична допомога. 

Після отримання медичних довідок, постраждалі звернулися до офісу компанії із заявою та документами на страхову виплату й отримали її впродовж 1 (одного) робочого дня. 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” протягом останніх років активно підтримує дитячий спорт та співпрацює з Дитячо-юнацькими спортивними школами України. Крім того, Команда СК “ПРЕСТИЖ” постійно вдосконалює програми страхування з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

 

 

ПрАТ   “Страхова    компанія    “ПРЕСТИЖ”   створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 11 ліцензій на здійснення добровільних та 7 на обов’язкові види страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії “ПРЕСТИЖ” налічує 4 Дирекції (в Закарпатській, Вінницькій, Житомирській та Херсонській областях), 2 відділення та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти