укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” стала офіційним партнером змагань “Закарпатські медичні ралі -2019”

2019_06_10-1.JPG

2019_06_10-2.JPG

 

Страхова компанія “ПРЕСТИЖ” стала офіційним партнером Всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги «Закарпатські медичні ралі-2019», які відбулися  5-7 червня 2019 року у Закарпатській області.

 

У змаганнях брали участь 34 команди з різних областей України, які представляють 52 тисячі фахівців вітчизняної екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також 6 команд із Румунії, Литви, Словаччини, Польщі.

 

Місце проведення змагань пов’язано з тим, що в 2018 р. переможцем аналогічних змагань у м. Черкаси стала бригада Закарпатського територіального центру Екстреної Медичної допомоги.

 

 

На урочистому відкриті цього масштабного дійства були присутні керівники області, Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, представники Міністерства охорони здоров’я України, Ужгородського національного університету, зарубіжні гості, судді та партнери.

 

Керівництво Страхової компанія “ПРЕСТИЖ” та Директор Закарпатської дирекції Мар’яна Миколаївна Євчинець традиційно виступає партнером різноманітних соціально-значущих та спортивних заходів, впроваджуючи соціально-орієнтовану політику та розуміючи, що майбутнє бізнесу в Україні безпосередньо залежить від добробуту суспільства у цілому, соціальної стабільності, рівня розвитку культури та освіти.

 

ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 ліцензій на здійснення обов’язкових  видів страхування, та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з чотирьох дирекцій (у Вінницькій, Волинській, Закарпатській та Херсонській областях), двох відділень (м. Боярка та м. Тячів) та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти