укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхові виплати на суму 45,7 тис. грн.
2019_06_19-1.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» з початку червня 2019 р. здійснила п’ять страхових виплат в загальному розмірі 45,7 тис. грн. за договорами комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання.

 

Застрахований у СК «ПРЕСТИЖ» турист, відпочиваючи на території країни Чехія, звернувся до лікарні та зафіксував страховий випадок в Асистуючій компанії. Клієнту була надана кваліфікована медична допомога безпосередньо в медичному закладі. Всі витрати були в повному обсязі сплачені асистуючою компанією.

 

Клієнт Cтрахової компанії «ПРЕСТИЖ», що відпочивав у Іспанії, зафіксував страховий випадок в Асистуючій компанії та звернувся для отримання медичної допомоги. Всі витрати були в повному обсязі сплачені асистуючою компанією.

2019_06_19-2.jpg

 

 

Застраховані у СК «ПРЕСТИЖ» туристи, що відпочивали в Польщі, зафіксували страховий випадок в Асистуючій компанії та звернувся для отримання медичної допомоги. Всі витрати були в повному обсязі сплачені асистуючою компанією.

 

Клієнтка Cтрахової компанії «ПРЕСТИЖ»,  відпочиваючи на території країни Турція,  звернулась для обстеження та отримання медичної допомоги, після повернення в Україну отримала відшкодування самостійно понесених витрат за отримані послуги.

 

СК «ПРЕСТИЖ», в межах програми комплексного страхування туристів, виїжджаючих за кордон, тісно співпрацює з асистанською компанією, що дає змогу оперативно врегульовувати страхові випадки.

  

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх шести років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК «ПРЕСТИЖ» постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

 

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

 

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.