укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхові виплати на суму 45,7 тис. грн.
2019_06_19-1.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» з початку червня 2019 р. здійснила п’ять страхових виплат в загальному розмірі 45,7 тис. грн. за договорами комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання.

 

Застрахований у СК «ПРЕСТИЖ» турист, відпочиваючи на території країни Чехія, звернувся до лікарні та зафіксував страховий випадок в Асистуючій компанії. Клієнту була надана кваліфікована медична допомога безпосередньо в медичному закладі. Всі витрати були в повному обсязі сплачені асистуючою компанією.

 

Клієнт Cтрахової компанії «ПРЕСТИЖ», що відпочивав у Іспанії, зафіксував страховий випадок в Асистуючій компанії та звернувся для отримання медичної допомоги. Всі витрати були в повному обсязі сплачені асистуючою компанією.

2019_06_19-2.jpg

 

 

Застраховані у СК «ПРЕСТИЖ» туристи, що відпочивали в Польщі, зафіксували страховий випадок в Асистуючій компанії та звернувся для отримання медичної допомоги. Всі витрати були в повному обсязі сплачені асистуючою компанією.

 

Клієнтка Cтрахової компанії «ПРЕСТИЖ»,  відпочиваючи на території країни Турція,  звернулась для обстеження та отримання медичної допомоги, після повернення в Україну отримала відшкодування самостійно понесених витрат за отримані послуги.

 

СК «ПРЕСТИЖ», в межах програми комплексного страхування туристів, виїжджаючих за кордон, тісно співпрацює з асистанською компанією, що дає змогу оперативно врегульовувати страхові випадки.

  

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх шести років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда СК «ПРЕСТИЖ» постійно вдосконалює програми страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та прагне проводити персональне обслуговування клієнтів.

 

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

 

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти