укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» виплатила 86,5 тис. грн. за страховою гарантією
Prestige.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» у жовтні 2019 р. здійснила виплату страхового відшкодування за Договором добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог тендерної документації в розмірі 86 500,00 грн.

 

Страхове відшкодування було виплачено філії «Центр забезпечення виробництва» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» впродовж 5 робочих днів з моменту отримання письмової вимоги про настання страхового випадку за ризиком ненадання Страхувальником, який став переможцем торгів, у строк, визначений в абзаці другому частини третьої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до вимог тендерної документації на закупівлю.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснює страхування фінансових ризиків, пов’язані з тендерами, на всій території України. Учасники торгів, які активно використовують систему електронних публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro), все частіше у якості тендерного забезпечення використовують страхову гарантію.

 

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

 

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти