УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Cтрахова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила виплату страхового відшкодування пограбованому банку
Prestige.jpg

24 грудня 2019 року Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила виплату страхового відшкодування одному із пограбованих відділень комерційного банку у м. Кривий Ріг. Предметом договору страхування були готівкові кошти в касі банківської установи.

 

Факт розбійного нападу підтвердили в Криворізькому відділенні поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області: "Вранці на проспекті 200-річчя Кривого Рогу стався розбійний напад. Невідомий у чорному одязі і медичній масці напав на співробітницю банку, яка відкривала відділення. Дівчина зазнала ножового поранення. Нападник викрав у банку велику суму грошей в іноземній валюті та гривнях".

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» відшкодувала пограбовані кошти банку в межах ліміту відповідальності, передбаченого договором страхування, сума якого перевищила 180 тис. грн.

ПрАТ «Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи - громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 на обов’язкових видів страхування та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

 

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з 3 Дирекцій (в Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях), 2 відділень та близько 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам.