укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхову виплату на суму близько 90 тис. грн.
2020_06_09.jpg

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» у травня 2020 р. здійснила страхові виплати в розмірі біля 90 тис. грн. за договорами комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання.

 

Застрахованій у Страховій компанії «ПРЕСТИЖ» дитині до 1 року під час польоту у літаку стало зле, після прибуття у Німеччину хлопчика відразу було ушпиталено, де малюку вчасно надали кваліфіковану медичну допомогу. Всі витрати за цим випадком були покриті Страховою компанією в повному обсязі.

 

Застрахований у Страховій компанії «ПРЕСТИЖ» клієнт під час перебування у Болгарії став недобре себе почувати, телефоном зафіксував страховий випадок в асистансі. Клієнту була запропоновано звернутись до найближчого медичного закладу, де він отримав необхідну медичну допомогу. Всі витрати були повністю покриті Страховою компанією.

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» протягом останніх семи років є активним учасником ринку туристичного страхування в Україні.

 

Команда Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» постійно працює над вдосконаленням програм страхування подорожуючих за кордон з урахуванням досвіду врегулювання страхових подій та здійснює персональне обслуговування клієнтів.

 

Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» створена в 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, має 14 ліцензій на здійснення добровільних та 11 ліцензій на здійснення обов’язкових  видів страхування, та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг.

Нині регіональна мережа Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» складається з двох дирекцій (у Вінницькій та Закарпатській областях), чотирьох точок продажу (в містах Боярка, Луцьк, Тячів та Херсон) та біля 40 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти