укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Новини
Страховій компанії "ПРЕСТИЖ" переоформили ліцензії відповідно до нового Закону України "Про страхування"
2024-04-26UA.jpg

Страхова компанія "ПРЕСТИЖ" отримала від Національного банку України Витяг із Державного реєстру фінансових установ про переоформлені ліцензії на здійснення діяльності із страхування (пряме страхування та вхідне перестрахування) на 14 класів страхування відповідно до оновленого законодавства та нормативно-правових актів.

Переоформлення ліцензій відбулось на підставі пункту 17 Розділу XV Закону України "Про страхування", пункту 7 додатку 3 до Постанови № 199 та на підставі Витягу Національного банку України із Державного реєстру фінансових установ (дата внесення запису до Державного реєстру фінансових установ про переоформлення ліцензії 22.04.2024) щодо переліку фінансових послуг, які може надавати небанківська фінансова установа ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ПРЕСТИЖ", а саме: "Діяльність із страхування (пряме страхування та вхідне перестрахування)".

Станом на 31 грудня 2023 року страхові премій компанії становили: 98,89 млн грн, страхові відшкодування: 16,68 млн грн, рівень виплат становить 16,87 %, страхові резерви компанії склали 10,56 млн грн, активи компанії – 103,52 млн грн, власний капітал – 78,74 млн грн, зареєстрований статутний капітал компанії становить 49,00 млн грн та відповідає вимогам нового Закону України “Про страхування”. Фактичний запас платоспроможності становить 78,31 млн грн і перевищує нормативний в 5,63 рази, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.

Страхова компанія "ПРЕСТИЖ" створена у 2012 році, акціонерами компанії є фізичні особи-громадяни України, структура власності є прозорою, має 14 класів на здійснення прямого страхування та вхідного перестрахування, та пропонує клієнтам широкий спектр страхових послуг. 

Нині регіональна мережа Страхової компанії "ПРЕСТИЖ" складається з однієї дирекції (у Закарпатській області), одного відділення (в місті Боярка, Київської області), чотирьох точок продажу (в містах Бершадь, Луцьк, Тячів та Херсон) та близько 54 агентів з продажу, розташованих в обласних центрах України, що надають повний спектр страхових послуг юридичним і фізичним особам.

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти