укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхування подорожуючих
Страхування подорожуючих Україною іноземців на випадок інфікування Covid-19

 

CfF_UA.png Якщо Ви  збираєтесь  у подорож на територію України, або Ваші іноземні друзі планують відвідати Україну то відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236, з останніми змінами від 28 липня 2021 Постанова КМУ № 787, для в’їзду на територію України необхідно мати страховий поліс (свідоцтво, сертифікат), що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування в Україні.

Саме для Вас Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» розробила програму добровільного страхування подорожуючих іноземців Україною на випадок інфікування Covid-19 для Вашого безпечного перебування на території України.

Страховий поліс Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» допоможе Вам отримати безкоштовну медичну допомогу або компенсувати можливі витрати на оплату пов'язані з лікуванням COVID-19 та обсервацією. У разі необхідності за кошти страхової компанії буде надана екстрена медична допомога, госпіталізація, лікування тощо.

Медичний договір страхування подорожуючих Україною іноземців на випадок інфікування COVID-19 - це надійний захист Вас та Вашої родини на час перебування на території України.

 

 

Переваги страхування для клієнтів:

 • гнучкі умови страхування, є можливість обрати страхову суму та розмір плати за страхування;
 • послуги Асистансу Страхової компанії «ПРЕСТИЖ» на всій території України;
 • отримують медичні, медико-транспортні та фінансові послуги, необхідні при настанні страхового випадку на всій території України;
 • договір медичних витрат включає всі ризики пов’язаних з гострою респіраторною хворобою, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2, Covid-19.

 

Що страхується?

Майнові інтереси фізичних осіб, що не суперечать законодавству України і пов’язані з:

 • життям, здоров’ям та працездатністю, а саме з непередбачуваними витратами, що виникають у зв’язку з необхідністю надання медичної та медико-транспортної допомоги внаслідок настання страхового випадку;
 • ризиком виникнення збитків, понесенням додаткових витрат внаслідок настання страхового випадку;
 • непередбачувані витрати, що виникають у зв’язку з необхідністю надання медичної та медико-транспортної допомоги внаслідок настання страхового випадку пов’язаного з Covid-19.

 

Хто може виступати Страхувальником?

Дієздатна фізична особа, резидент чи нерезидент України, особа без громадянства, а також юридична особа, незалежно від форм власності.

 

Хто може бути Застрахованою особою?

Нерезиденти України, віком від 1 до 75 років.

 

Страхові ризики:

 1. Невідкладна стаціонарна допомога (організація та оплата медичної допомоги в умовах цілодобового стаціонару при станах, що вимагають невідкладної медичної допомоги, ненадання якої може призвести до смерті чи незворотних змін організму).
 2. Амбулаторно-поліклінічна допомога.
 3. Медикаментозне забезпечення (забезпечення медичними препаратами, що рекомендовані лікуючим лікарем, необхідними для лікування в амбулаторно-поліклінічних умовах).
 4. Одна телемедична консультація в період обсервації.
 5. Консьєрж-сервіс Covid-19: Надання інформації щодо даних про захворювання в Україні та світі, симптомів Covid-19, дій у разі підозри на інфікування, довідкову інформацію (контактні дані лікарень, аптек, тощо), інших питань стосовно Covid-19.
 6. Організація таких послуг: пошук та доставка ліків, пошук лікарень, лікарів, організація консультацій, організація телемедичних консультацій, консультація лабораторних та інструментальних досліджень, будь-які інша організація медичних послуг.

 

Страхові випадки:

Страховим випадком вважаються медичні витрати, в залежності від Програми страхування, на послуги, що надавались Застрахованій особі при лікуванні короновірусної хвороби COVID-19, починаючи з моменту лабораторного підтвердження методом полімеразної ланцюгової реакції хвороби.

До таких послуг належить:

 • амбулаторно-поліклінічна допомога: консультації фахівців, послуги медичного персоналу;
 • медикаментозне забезпечення при амбулаторно-поліклінічної допомоги;
 • невідкладна стаціонарна допомога:
  •  консультації фахівців, послуги медичного персоналу;
  •  лабораторні та інструментальні дослідження;
  •  консервативне і оперативне лікування;
  •  забезпечення медикаментами та витратними матеріалами;
  •  перебування в палаті (в тому числі в реанімаційній)
  • харчування під час перебування в стаціонарі за нормативами, прийнятими в даному медичному закладі;
  • перебування одного з батьків в стаціонарі разом з дитиною, є Застрахованою особою за Договором, і вік якої менше повних 6 (шести) років.
 • телемедична консультація - не більше однієї в період обсервації.

 

Страхова сума 

Встановлюється за згодою сторін від 5 000 до 30 000 грн. (UAH).

 

Страховий платіж

Від 4,53 до 37,5 грн. (UAH) за добу.

 

Від чого залежить вартість страхування? 

Від обраної програми страхування, страхової суми, терміну страхування, кількості застрахованих осіб, віку застрахованих та наявності франшизи.  

 

Термін дії договору 

Від 1 до 365 днів.

 

Територія дії договору 

Україна.

 

Документи, необхідні для оформлення договору 

 • Для страхувальників іноземних громадян – паспорт.
 • Для страхувальників громадян України – паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру.

 

Асистуюча компанія

ТОВ “СОС Сервіс Україна”

Контакт-центр цілодобово:

+38(044) 507 05 40

 

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти