УВАГА! Ми працюємо в звичайному режимі.
укр / рос
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхові поняття та терміни
Г

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПОЛІС (general policy) — письмова угода з фіксованою страховою сумою, розмір якої дозволяє покрити страхуванням кілька відправлень вантажів за умови, що про них буде своєчасно декларовано страховику. Генеральний поліс діє доти, доки не буде використаний (задекларований) весь ліміт установленої страхової суми.

 

ГІДРАВЛІЧНИЙ УДАР (hydraulic impact) - пошкодження двигуна застрахованого транспортного засобу, що настало внаслідок влучення води або іншої рідини (крім мастила для двигуна, що подається в циліндри двигуна під час його нормальної роботи) у циліндри двигуна через його повітряний фільтр або систему охолодження двигуна та подальшого стискання цієї води або іншої рідини під час роботи двигуна.

 

ГОСТРЕ ЗАХВОРЮВАННЯ (sharp disease) - раптове, непередбачуване порушення життєдіяльності організму, що призвело до погіршення здоров’я Застрахованої особи та яке, у випадку ненадання медичної допомоги, може призвести до тривалого розладу її здоров’я або загрожувати її життю.

 

ГУДВІЛЛ (Goodwill) — комплекс заходів, спрямованих на збільшення прибутку компанії без відповідного збільшення активних операцій, включаючи використання кращих управлінських рішень, домінуючу позицію на ринку страхових послуг, нові технології.

 

ГРУПОВЕ СТРАХУВАННЯ (group insurance) - страхування групи осіб з подібними інтересами. Груповий поліс видається роботодавцю або іншому представнику групи, а кожний член групи отримує сертифікат, який підтверджує факт його страхування.