укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхові поняття та терміни
Страхові поняття літера Г

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПОЛІС (general policy) — письмова угода з фіксованою страховою сумою, розмір якої дозволяє покрити страхуванням кілька відправлень вантажів за умови, що про них буде своєчасно декларовано страховику. Генеральний поліс діє доти, доки не буде використаний (задекларований) весь ліміт установленої страхової суми.

 

ГІДРАВЛІЧНИЙ УДАР (hydraulic impact) - пошкодження двигуна застрахованого транспортного засобу, що настало внаслідок влучення води або іншої рідини (крім мастила для двигуна, що подається в циліндри двигуна під час його нормальної роботи) у циліндри двигуна через його повітряний фільтр або систему охолодження двигуна та подальшого стискання цієї води або іншої рідини під час роботи двигуна.

 

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР (chief accountant) – бухгалтер, який очолює утворену бухгалтерську службу в надавачі фінансових послуг, штатний бухгалтер надавача фінансових послуг, якщо в надавачі фінансових послуг не утворено бухгалтерської служби на чолі з головним бухгалтером, особа, яка його заміщує (постанова НБУ №199)

 

ГОЛОВНИЙ ВНУТРІШНІЙ АУДИТОР (chief internal auditor) - особа, відповідальна за виконання функції внутрішнього аудиту, - керівник підрозділу внутрішнього аудиту або особа, на яку покладено функцію здійснення внутрішнього аудиту (ЗАКОН Про страхування).

 

ГОЛОВНИЙ КОМПЛАЄНС-МЕНЕДЖЕР  (chief compliance manager) - особа, відповідальна за виконання функції комплаєнс, керівник підрозділу з контролю за дотриманням норм (комплаєнс) або особа, на яку покладено функцію здійснення такого контролю (ЗАКОН Про страхування).

 

ГОЛОВНИЙ РИЗИК-МЕНЕДЖЕР (chief risk manager) - особа, відповідальна за виконання функції ризик-менеджменту, - керівник підрозділу з управління ризиками або особа, на яку покладено функцію здійснення управління ризиками (ЗАКОН Про страхування).

 

ГОСТРЕ ЗАХВОРЮВАННЯ (sharp disease) - раптове, непередбачуване порушення життєдіяльності організму, що призвело до погіршення здоров’я Застрахованої особи та яке, у випадку ненадання медичної допомоги, може призвести до тривалого розладу її здоров’я або загрожувати її життю.

 

ГУДВІЛЛ (Goodwill) — комплекс заходів, спрямованих на збільшення прибутку компанії без відповідного збільшення активних операцій, включаючи використання кращих управлінських рішень, домінуючу позицію на ринку страхових послуг, нові технології.

 

ГРУПОВЕ СТРАХУВАННЯ (group insurance) - страхування групи осіб з подібними інтересами. Груповий поліс видається роботодавцю або іншому представнику групи, а кожний член групи отримує сертифікат, який підтверджує факт його страхування.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти