укр рос eng
Ми зателефонуємо Залиште ваш
телефонний номер
info@prestige-ic.com.ua Звертайтесь!
Страхові поняття та терміни
Страхові поняття літера К

КАТАСТРОФІЧНИЙ РИЗИК (catastrophic risk) –  

 

КАСКО  (KASKO)  -  страхування  корпуса  та  механізмів  транспортного  засобу. Відшкодовуються збитки, зумовлені здебільшого пошкодженням або конструктивним знищенням

 

КЕПТИВНІ   СТРАХОВІ   КОМПАНІЇ    (captive   insurance   company)   —   компанії,   що   створюються  промисловими, торговельними, банківськими та іншими структурами з метою задоволення їхніх потреб у страхових послугах. Це дає можливість досягати економії витрат на страхування, зокрема на агентських, брокерських комісіях.

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ДІЇ ПОЛІСУ (expiry date) — дата закінчення покриття полісу.  Не поширюється на  поліси, що передбачають автоматичну виплату суми в кінці періоду страхування (страхування на дожиття, довесільне страхування тощо).

 

КЛАСИФІКАЦІЯ СТРАХУВАННЯ (insurance classification) — система поділу страхування на сфери діяльності, галузі, підгалузі, види і форми. Класифікація страхування має за мету сприяння формуванню  страхового ринку, впорядкування  звітності та державного регулювання страхової діяльності, розвитку міжнародної інтеграції в страхуванні.

 

КОМІСІЯ (СТРАХОВА) (insurance commission) — винагорода, що виплачується страховиком посередникам (брокерам і агентам) за залучення об'єктів на страхування, оформлення документації, інкасацію страхових внесків, а в деяких випадках — і за розгляд страхових претензій. Комісія нараховується у відсотках від страхових премій (внесків). Розмір відсотка залежить від виду страхування та деяких інших факторів.

 

КОНСТРУКТИВНА ЗАГИБЕЛЬ (ЗНИЩЕННЯ) ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ (constructive destruction) – таке пошкодження транспортного засобу, коли вартість відновлення (ремонту) пошкодженого транспортного засобу становить 75 і більше відсотків його дійсної вартості на день настання страхового випадку.

 

КОТИРУВАННЯ (quotation) — визначення страховиком ставки премії, за якою він готовий застрахувати ризик.

Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
Детальніше
Прийняти